Sündmuste arhiiv

Näitused

Ajutine näitus Kuni 3. november 2019

Ahhaa, võidujooks kosmosesse!

Esimene inimene kosmoses, esimene inimene Kuul, esimene inimene...Marsil?!? Kui kaugele on võimalik minna ja kes jõuab esimesena kohale? 

Uus koguperenäitus ootab sind alates 4. maist AHHAAs!

Eriüritused

Eriüritused Kuni 1. september 2019

AHHAA saab 22-aastaseks!

1. septembril kutsub AHHAA sind oma sünnipäevale! Sissepääs sündmustele AHHAA majapiletiga. Valmista ise suussulavat jäätist ja šokolaadi, tee mulle ja söö sünnipäevakringlit.

Eriüritused Kuni 7. september 2019

Septembri vaatlusõhtud AHHAAs

6.-7. septembril uudistame kasvavat Kuud, hiidplaneete Jupiteri ja Saturni ning hea õnne korral ka süvataevaobjekte. Osalemine tasuta!

Eriüritused Kuni 7. veebruar 2020

Sooduspakkumine lasteaedadele: piletid -50%

AHHAA kutsub külla kõige väiksemad sõbrad ehk lasteaia- ja lastehoiurühmad. 6. jaanuarist 7. veebruarini 2020 on keskuse külastamine lasteaedadele 50% soodsam! Pakkumine kehtib broneeritud lasteaiagruppidele.

Eriüritused Kuni 14. veebruar 2020

Valentinipäeva eriseansid AHHAA planetaariumis

Suur Vanker, Väike Vanker ja paljud teised populaarsed tähtkujud on saanud oma nime Vana-Kreeka peajumala Zeusi armuseikluste järgi. Sel valentinipäeval pühendame planetaariumis kaks eriseanssi just Zeusiga seotud tähtkujumüütidele!
25 min Vanusele 14+

Eriüritused Kuni 2. veebruar 2020

Jaanuari ja veebruari vaatlusõhtud AHHAAs

27. jaanuarist 2. veebruarini saab AHHAA katusel uudistada kasvavat Kuud, Veenust ja põnevaid süvataevaobjekte. Osalemine tasuta!

Eriüritused Kuni 25. jaanuar 2020

Särtsakas perepäev

Tartu Loodusmaja ja AHHAA kutsuvad vahvale energiateemalisele perepäevale!
Uus!

Eriüritused Kuni 8. veebruar 2020

Ulme hea 18+ pidu

Ulme hea 18+ teadusmöll 8. veebruaril Teaduskeskuses AHHAA! Sind ootavad alati särav Lexsoul Dancemachine,  stand-up etendus „Teadlane VS koomik“, lõbus teadusorienteerumine, lasertuba, tarretisaju lahkamine ja palju muud peadpööritavat

Vanusele 18+
Uus!

Eriüritused Kuni 27. veebruar 2020

Öölaager "Ahhaa, kus on meeled?"

Veebruari öölaagris katsetame AHHAA eksponaate ja programme erinevate meeltega: supleme pallimeres, trikitame teadusteatris (t)ajuga ja imetleme värvikirevat maailma
Vanusele 9-13
Kasutame küpsiseid. Selge!