Klassiga AHHAA külastamine on mõnus vaheldus. Eriti
asja ette on väljasõit AHHAAsse siis, kui mõttes on klassiruumides õpetatut
praktikas järele proovida.
Näiteks, mis on elekter ja kuidas siis õigupoolest pirn laes põlema läheb? Vahest on klassis edasiseks inspiratsiooniallikaks hoopis AHHAA limonaadivalmistaja tunnistus? Või, kui gümnasistidele jääb õpiku anatoomia veidi kuivaks ja igavaks, on klassireisil hea mõte proovida kätt seasilmade- või südame lahkamisega.
Õppereis AHHAAsse lummab paljusid. Ilmselt ei jäta ühtki õpilast külmaks teadmine, mismoodi see inimeseloom funktsioneerib. Kus asuvad tunded? Mõtted? Miks meil on refleksid ja kas süda tõesti on südamekujuline?
Klassiekskursioonid AHHAA töötubadesse annavad vastuse nendele ja paljudele teistele küsimustele.
Teadus ei pea olema igav. Ja see ei olegi! AHHAA eesmärk on kujundada teadmistepõhist mõtteviisi just läbi teadusmaailma ägeduse, põnevuse ja efektsete katsete, hoides sealjuures kätt siiski pulsil ka professionaalsusel.
Olgu laps 7- või 17-aastane – avastamisrõõmu jagub kõigile. Kes siis pauku ja nalja ei armastaks!? Kui tuled AHHAAsse klassiekskursioonile, siis koged, et lõbu ja teadmised käivad käsikäes.
Piletid kooligruppidele
Külastusinfo
AHHAA-õpe
Ahhaa —
õppepäev klassiruumist
eemal?
Töötoad
AHHAA töötoad avavad teadusmaailma detailidele ukse.
Teadusteatrid
Planetaarium
Öölaager
AHHAA öölaager on laagritemaailmas täiesti ainulaadne. Oleks ometi vaheldust klassiõppele, mis ärataks huvi nii poistes kui tüdrukutes ja annaks õpetajate…
Kutsu teadusteater külla
Teadusteater kooli? Jah, AHHAA päästab päeva!
Töötoad
Ahhaa, bakterid!
Jäätiselabor
Uurime, kuidas valmib mõnus külm maius ja teeme ka ise jäätist. Lisaks saad teada, kust jäätis pärit on ja kuidas seda vanasti valmistati.