Teadusteater

Kutsu teadusteater firmaüritusele!

Murrate pead, kuidas lisada põnevust mõnele ettevõtte tähtpäevale või firmaüritusele? Teie mure sai just nüüd lahendatud, sest AHHAAl on selleks ideaalne lahendus!
 
Kas mäletate, millal viimati kogesite tõelist üllatust? AHHAA teadusteater pakub laia valikut etendusi, mis sobivad kõigile ja kõikjale. Olgu selleks oluline kalendritähtpäev või kellegi isiklik edu, mida soovite koos ettevõttega tähistada.  
 
AHHAA täiskasvanute teadusteatri etendused on täis põnevust ja nalja, särisevat elektrit, põlevat keemiat ja muid efektseid vahepalasid. Ja lubame, et see kõik tekitab ülepeakaela elevust.
 
Firmaürituse teadusteatri laval ülesastuvad professionaalid julgustavad teid teadmistepõhiselt maailmale lähenema.  
 
AHHAA teadusteater täiskasvanutele on trikkide, tulede ja efektsete katsete meister, mis muudab teie firmasündmuse ainulaadseks ja kordumatuks.

Hinnakiri ja broneerimine

Teadusteater väljasõiduna

Kuni 150 inimesele                                                                                                                                   
720 € * tellimus@ahhaa.ee
tel 515 6766  

Teadusteater väljasõiduna

150 kuni 250 inimesele
1200 € * tellimus@ahhaa.ee
tel 515 6766

Teadusteatri kordusetendus

Sama teema teisele publikule (kuni 150 inimesele)
 360 € tellimus@ahhaa.ee
tel 515 6766
Teadusteatri kordusetendus
Sama teema teisele publikule (150-250 inimesele)
600 €  tellimus@ahhaa.ee
tel 515 6766
...

Teadusteater

Põlemise keemia

Mis on põlemine ja mida on selleks vaja? Millised materjalid põlevad, millised mitte? Näitame tulevihma, vedelat hapnikku, palju ägedaid leeke ja, mis kõige tähtsam, pauku saab ka! Tuliseid elamusi!
Vanusele 10+
30 min

Ahhaa päästab päeva!

Päästeteatris näitame tule ja plahvatustega, mis kõik võib valesti minna, kui kodus ohutusreeglitest kinni ei pea. Ning miks öeldakse: „Ära jäta küünalt järelvalveta!”, „Õli ei tohi veega kustutada!” või „Ära loobi jahu köögis laiali!”?
Vanusele 2+
30 min

Ahhaa, kõlab hästi!

Me kuuleme kogu aeg erinevaid helisid ja hääli (ja teeme neid ise ka). Aga mis on helilaine, kuidas heli tekib ja kas nähtamatu helilaine saab nähtavaks muuta? Tule teatrisse ja saad teada! Boonusena paneme tule tantsima.
Vanusele 10+
30 min

Ahhaa, teeb külma!

Alates 01.12.2023 Kuni 07.01.2024
Talveteemalises teatris mängime ekstreemse külmaga ja vaatame, mis asjad on virmalised. Lisaks teeme natuke sporti ja kui väljas parajasti lund pole, siis valmistame seda ise!
Vanusele 2+
30 min

Ahhaa, vastu taevast!

Mis asi on rakett ja mis kütusega see lendab? Lendame natuke läbi ajaloo ja vaatame, mis huvitav teadus on selle vahva masina taga. Ad astra!
Vanusele 2+
30 min

Avasta valgus!

Optikateemalises teatris näitame, kuidas võimas valgus asjad plahvatama paneb ja kuidas päikesekreem UV-kiirguse eest kaitseb. Ka saame teada, millest koosneb valgus ja kuidas tekivad värvid.
Vanusele 10+
30 min

Efektne vahepala

Sellel etendusel näed AHHAA teadusteatri parimaid palu! Näiteks müstilisi värvusreaktsioone, udupahvakaid, ilutulestikku ja plahvatusi. Seda kõike harivas, aga lõbusas võtmes!
Vanusele 2+
30 min

Imeline õhk

Uurime koos õhu koostist ning vaatame, milline jõud õhul olla võib. Kas teadsid, et korraga on meie õlgadel rohkem kui 100 kilo õhku? Võtab lausa hinge kinni, kas pole?
Vanusele 2+
30 min

Särisev elekter

Vaatame lähemalt jõudu, mis paneb liikuma terve moodsa maailma! Räägime staatilisest elektrist, tänapäeva tehnikaimedes voolavast alalisvoolust ning ohtlikust ja aukartust äratavast vahelduvvoolust. Näeme, kuidas elekter mõjutab meid ja meie ümber olevat maailma ning kuidas see magnetitega seotud on.
Vanusele 10+
30 min

Tähelepanu, aju!

Oled sa valmis oma aju tõeliselt "ragistama"? Paneme sinu tähelepanu, koordinatsiooni ja mälu tõeliselt proovile. Ole valvas, sest muidu võid millestki tähtsast ilma jääda! Koostöös Psühhobussiga valminud etenduses teeme katseid ja paljastame kaarditrikke, mis õpetavad nii mõndagi uut iseenda kohta.
Vanusele 8+
30 min

Vee võlud

Selles teatris uurime vee teket ja võluvaid olekuid ning füüsikalisi ja keemilisi omadusi. Lisaks paneme põlema nii teadusteatri tegija (täiesti ohutult!) kui ka vee enda.
Vanusele 2+
30 min