Üksikpiletid

Päevapilet täiskasvanule

17 € Osta e-pilet

Päevapilet perele

Kuni 2 lapsevanemat + kõik pere alaealised lapsed.
39 € Osta e-pilet

Päevapilet perele+planetaariumipiletid

Saadaval, kui samaks päevaks on planetaariumis vabu kohti. Planetaariumipileti saavad soovi korral kõik üle 5-aastased pereliikmed (v.a. pere-etendustele).
54 € Pilet kassast

Päevapilet õpilasele, üliõpilasele, õpetajale, seeniorile (65+ a), Euroopa Noortekaardi omanikule

12 € Osta e-pilet

Päevapilet raske/sügava puudega isikule

Inimesele, kel on raske või sügav puue, mis takistab iseseisvalt keskuse külastamist ning kes vajab keskuse külastusel saatja abi. Saatja pääseb keskusesse tasuta.
NB! Kehtib üksnes puudega isiku kaardi ja isikut tõendavad dokumendi ette näitamisel.
12 € Pilet kassast

Päevapilet koolieelikule

Koolieelik pääseb keskusesse ainult koos vastutava saatjaga (vähemalt 14 a), kes ostab pileti.
0 € Pilet kassast

Planetaariumipilet

NB! Planetaarium suletud 28.08-22.10
Planetaarium mahutab kuni 20 inimest (+5 seljatoeta lisakohta).
6 € Pilet kassast

Planetaariumipilet veebist ostes

5 € Osta e-pilet

Sünnipäevapakett

Ainult ettetellimisel
E-N kell 10-15 185 €
E-N kell 16-19 225 €
R-P 225 €
Broneeri

AHHAA kinkekaardid (vabas vääringus)

Kinkekaarti saab kasutada AHHAA piletikassas, AHHAA teaduspoes ja teaduspoe e-poes.
5 - 500 € Osta siit
Piletimüük lõpetatakse 15 minutit enne keskuse sulgemist.
AHHAAs toimuvat programmi (näitused, töötoad, teadusteater, planetaarium, erisündmused) näed avalehel. NB! Programm võib muutuda.
Üksikkülastust AHHAAsse ei ole vaja eelnevalt broneerida. Pileti saab osta kas internetist või kohapeal keskuse kassast.
Veebist ja kassast ostetud pileteid on võimalik enne külastust ümber vahetada, kirjutades e-posti aadressile turundus@ahhaa.ee. Pileteid tagasi ei osteta. Hilisemaid pretensioone ei rahuldata.
Kui pilet on ostetud soodustusega, peab külastaja tõendama õigust valitud soodustusele. Vastasel juhul tuleb külastajal tasuda hinnavahe õige soodustuse täishinna ja ostetud soodushinnaga pileti vahel.

Külastuse ajal isiklike esemet kadumisest või AHHAAsse ununenud asjade osas kirjutada janne.piiri@ahhaa.ee.

Lisa- ja muud soodustused

 • AHHAA tšekiga on VSpa pilet 10% soodsam! Sooduspileti saab osta 7 päeva jooksul pärast AHHAA külastust. NB! Soodustus kehtib ka vastupidi. Soodustus ei laiene AHHAA planetaariumipiletitele.  
 • AHHAA tšekiga on Jääaja Keskuse pilet 10% soodsam.  Sooduspileti saab osta 7 päeva jooksul pärast AHHAA külastust. NB! Soodustus kehtib ka vastupidi. Soodustus ei laiene AHHAA planetaariumipiletitele.
 • AHHAA tšekiga on Aura veekeskuse veepargi või terviseklubi pilet 20% soodsam! Sooduspileti saab osta 7 päeva jooksul pärast AHHAA külastust. Soodustus ei laiene AHHAA planetaariumipiletitele. NB! Sooduspilet kehtib ka vastupidi. Soodustus kehtib nii üksikkülastajatele kui ka gruppidele. AHHAA keskust külastanud gruppidel palume soodustuse saamiseks külastada ka Aura keskust ühise grupina ning võimalusel oma külastusest ette teatada (telefonil 730 0280). Grupid saavad Auras viibida kolm tundi.
 • AHHAA tšekiga on Eesti Rahva Muuseumi pilet 20% soodsam. Sooduspileti saab osta 7 päeva jooksul pärast AHHAA külastust. NB! Soodustus kehtib ka vastupidi. Soodustus ei laiene AHHAA planetaariumipiletitele. 
 • AHHAA tšekiga on Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi pilet 10% soodsam. Sooduspileti saab osta 7 päeva jooksul pärast AHHAA külastust. NB! Soodustus kehtib ka vastupidi. Soodustus ei laiene AHHAA planetaariumipiletitele.
 • AHHAA tšekiga on Tagurpidi maja pilet 10% soodsam. Sooduspileti saab osta 7 päeva jooksul pärast AHHAA külastust. NB! Soodustus kehtib ka vastupidi. Soodustus ei laiene AHHAA planetaariumipiletitele.
 • Sama päeva AHHAA tšekiga on Ränduri Pubis (Tasku keskuses) söök 10% soodsam
 • Sama päeva AHHAA tšekiga on Vapianos (Kvartali keskuses) söök 10% soodsam. Soodustus ei kehti lõunapakkumistele!
 • Lasterikastele peredele kehtib kõigile Perekaardile kantud isikutele perepileti hind sõltumata laste arvust ja vanusest. Lisaks tagab Perekaart AHHAA Teaduspoes kohapeal 5% soodustuse. Lisainfo Eesti Lasterikaste Perede Liidu kodulehel.

AHHAA-sse tulles palun austa meie majareegleid*:

 • Hoidu karjumisest, jooksmisest ja veega pritsimisest ning näita üles viisakust kaaskülastajate suhtes (luba neilgi eksponaate proovida ja arvesta kordamööda-reeglit). Arvesta ka kõige väiksemate külastajatega.

 • Kasuta eksponaate sihipäraselt ja vastavalt juhistele (küsimuste tekkimisel palu endale appi giid).

 • Keskusesse pole lubatud tulla lemmikloomadega.

 • Saabudes keskusesse joobetunnustega või joobeseisundis on teenindajatel õigus Sind välja saata ja/või mitte teenindada.  

 • Keskus ei vastuta külastajate asjade eest, hoia need lukustatavas kapis või võta endaga kaasa.

 • Keskus ei vastuta õnnetuste eest ega korva nendest tulenevaid kahjusid v.a. juhtumid, mis on tingitud eksponaatide riketest.

*Majareeglite vastu eksimisel ja korraldustele mitteallumisel on AHHAA personalil õigus külastaja keskusest välja saata.

Giidid on AHHAA-s abistajad, nõuandjad ja eelkõige mitmes kohas teadmiste jagajad – neilt võib alati infot küsida. Palun kuula giidide näpunäiteid ja arvesta tehtud märkusi!

Teie turvalise külastuselamuse tagamiseks tehakse aeg-ajalt eksponaatidele ette teatamata hooldustöid, mistõttu võivad olla mõned eksponaadid suletud. Vabandame ebamugavuste pärast!

Kasutame küpsiseid. Selge!