Üksikpiletid

Vastavalt EV korraldustele tuleb igal külastajal (alates 18. eluaastast) esitada teaduskeskuse ja kohviku külastamiseks üks järgnevatest tõenditest:

 • Vaktsineerimiskuuri läbimist tõendav immuniseerimisõend koos isikut tõendava dokumendiga;
 • Tõend haiguse läbipõdemise kohta.

Kõik üle 12-aastased külastajad peavad keskuses kandma maski. Maski ei pea kandma alla 12-aastased lapsed või külastajad, kelle jaoks on kaitsemaski kandmine tervislikel põhjustel vastunäidustatud.  Maski mittekandmisel tuleb külastajal esitada vastava otsusega arstitõend.

Kohapeal on võimalik soetada kaitsemaske (0,5 €).

Püsime terved ja kohtumiseni!

ispilet

15 € Osta e-pilet

Perepilet

Kuni 2 lapsevanemat + kõik pere alaealised lapsed.
35 € Osta e-pilet

Perepilet+planetaariumipiletid

Saadaval, kui samaks päevaks on planetaariumis vabu kohti. Planetaariumipileti saavad soovi korral kõik üle 5-aastased pereliikmed (v.a. pere-etendustele).
49 € Pilet kassast

Õpilane, üliõpilane, õpetaja, seenior (65+ a), Euroopa Noortekaardi omanik

11 € Osta e-pilet

Raske/sügava puudega isik

Inimesele, kel on raske või sügav puue, mis takistab iseseisvalt keskuse külastamist ning kes vajab keskuse külastusel saatja abi. Saatja pääseb keskusesse tasuta.
11 € Pilet kassast

Koolieelik

Koolieelik pääseb keskusesse ainult koos vastutava saatjaga (vähemalt 14 a), kes ostab pileti.
0 € Pilet kassast

Planetaariumipilet

Planetaarium mahutab kuni 20 inimest (+5 seljatoeta lisakohta).
5 € Pilet kassast

Planetaariumipilet veebist ostes

4 € Osta e-pilet

Sünnipäevapakett

Ainult ettetellimisel
E-N 140 €
R-P 180 €
Broneeri

AHHAA kinkekaardid (vabas vääringus)

Kinkekaarti saab kasutada AHHAA piletikassas, AHHAA teaduspoes ja teaduspoe e-poes.
5 - 500 € Osta siit
Piletimüük lõpetatakse tund aega enne keskuse sulgemist.
AHHAAs toimuvat programmi (näitused, töötoad, teadusteater, planetaarium, erisündmused) näed avalehel. NB! Programm võib muutuda.
Üksikkülastust AHHAAsse ei ole vaja eelnevalt broneerida. Pileti saab osta kas internetist või kohapeal keskuse kassast.

Lisa- ja muud soodustused

 • AHHAA käepaelaga on V Spa pilet 10% soodsam! Sooduspileti saab osta 7 päeva jooksul pärast AHHAA külastust. NB! Soodustus kehtib ka vastupidi (s.t. V Spa pileti/tšekiga saab 7 päeva jooksul AHHAAsse soodsamalt).
 • AHHAA käepaelaga on Jääaja Keskuse pilet 20% soodsam.  Sooduspileti saab osta 7 päeva jooksul pärast AHHAA külastust. NB! Soodustus kehtib ka vastupidi (s.t. Jääaja Keskuse pileti/tšekiga saab 7 päeva jooksul AHHAA majapileti 20% soodsamalt. Soodustus ei laiene AHHAA planetaariumipiletitele). Kampaania kehtib kuni 18.02.2022.
 • AHHAA käepaelaga on Aura veekeskuse veepargi või terviseklubi pilet 20% soodsam! Sooduspileti saab osta 7 päeva jooksul pärast AHHAA külastust. NB! Soodustus kehtib nii üksikkülastajatele kui ka gruppidele. AHHAA keskust külastanud gruppidel palume soodustuse saamiseks külastada ka Aura keskust ühise grupina ning võimalusel oma külastusest ette teatada (telefonil 730 0280). Grupid saavad Auras viibida kolm tundi.
 • AHHAA käepaelaga on Eesti Rahva Muuseumi pilet 20% soodsam. Sooduspileti saab osta 7 päeva jooksul pärast AHHAA külastust. NB! Soodustus kehtib ka vastupidi (s.t. ERMi pileti/tšekiga saab 7 päeva jooksul AHHAA majapileti 20% soodsamalt. Soodustus ei laiene AHHAA planetaariumipiletitele). Kampaania kehtib kuni 31.07.2022.
 • Samal päeval Aura pileti ostnud kliendile on AHHAA külastus (va planetaariumipiletid) 20% soodsam.
 • Sama päeva AHHAA käepaelaga on Ränduri Pubis (Tasku keskuses) söök 10% soodsam
 • Sama päeva AHHAA käepaelaga on Vapianos (Kvartali keskuses) söök 10% soodsam. Soodustus ei kehti lõunapakkumistele!
 • Külastades AHHAA-d, Jääaja Keskust, Vudila Mängumaad, Maanteemuuseumit, Kalevipoja Koda, Sangaste Ringtalli, Palamuse muuseumit ja Vastseliina linnust saad esimesel külastusel soodusflaieri, millega on järgmistel kordadel nimetatud atraktsioonide perepiletid 20% soodsamad. Soodustus kehtib vaid täishinnaga pileti puhul. Perepileti laste ja täiskasvanute arv on iga keskuse enda otsustada. Soodustus kehtib kuni 31.12.2021.
 • PAI kampaania raames saavad
  meditsiinitöötajad AHHAA keskuse pileti 10% soodsamalt. Võimalik on kasutada ka PAI kaarti. Soodustus kehtib 1.06-31.12.2021. Soodustus kehtib töötõendi esitamisel.

Teie turvalise külastuselamuse tagamiseks tehakse aeg-ajalt eksponaatidele ette teatamata hooldustöid, mistõttu võivad olla mõned eksponaadid suletud. Vabandame ebamugavuste pärast!

Kasutame küpsiseid. Selge!