Teadlaste Öö festival

Baltikumi suurima teadussündmuse eesmärk on tutvustada inimestele, millega teadlased täpsemalt tegelevad ja näidata, kui palju meie igapäevaelu teadusest läbi imbunud on!

Teadlaste Öö Festival on teadust populariseeriv sündmuste sari, mis toimus Eestis esmakordselt 2006. aastal ja mille raames saavad kõik huvilised võtta osa kaasahaaravatest tegevustest üle kogu Eestimaa. Festivali kõige menukamateks sündmusteks saab pidada teaduskohvikuid, lustlikke töötubasid, meeleolukaid teadusteatrietendusi (sh teadusratta demoetendusi) ja filmiõhtuid koos teadlastega.

Teadlaste Öö Festivali eesmärk on tutvustada inimestele, millega teadlased täpsemalt tegelevad ja juhtida tähelepanu viisidele, kuidas meid ümbritsevat teadust märgata. Teadlaste Öö Festival toimus 2015. aastatl kümnendat korda ja on kasvanud Baltikumi suurimaks ja Eesti ainsaks teadusfestivaliks, mida külastab festivalinädala jooksul kokku umbes 40 000 inimest.

Teadlaste Öö Festivali ametlik kodulehekülg: http://www.teadlasteöö.ee/ 

Teadlaste Öö Festivali korraldamist toetab Euroopa Komisjon.

Täpsem info:
Annika Vesselov
annika.vesselov@ahhaa.ee
+372 5302 2125

Galerii

Sündmust rahastatakse Euroopa Komisjoni Teadus- ja innovatsiooniprogrammist Horisont 2020 rahastusleping nr 101036039 alusel.