Filmimeistrite öö

Kas sa oled kunagi mõelnud, et tahaksid ise filmi teha? Ise režissöör või operaator olla ja kaamerat hoida, vinge filmistsenaariumi valmis kirjutada – või hoopis kaamera ees oma näitlemisoskuseid demonstreerida?

Hei, noor!

Kas sa oled kunagi mõelnud, et tahaksid ise filmi teha? Ise režissöör või operaator olla ja kaamerat hoida, vinge filmistsenaariumi valmis kirjutada – või hoopis kaamera ees oma näitlemisoskuseid demonstreerida? Siis loe edasi, sest AHHAA teeb su kümme korda kuulsamaks!  

10.-11. oktoobril 2015 kutsume 13-16-aastaseid filmi- ja teadushuvilisi osa võtma Filmimeistrite Ööst! Väntame valmis päris oma lühifilmid, millest parimad pääsevad ka Kanal 12 eetrisse! Oma kogemusi ja nõuandeid jagab filmimeistritele ka kuulus Eesti filmitegelane. Lisaks filmitegemistöötubadele ootab sind ka põnev öine planetaariumietendus ning sulle on avatud kõik kolm AHHAA näitusesaali!

Toimumisaeg: 10.-11. oktoober (kell 15.00-14.00). NB! Ööbimine AHHAA keskuses, palume kaasa võtta magamiskoti ja -mati.

Osalemistasu: 5 €/inimene (hind sisaldab AHHAA kahe päeva majapiletit, töötubades osalemist ning planetaariumietendust)

NB! Korraldajate poolt on osalejatele väike suupiste, aga suurem eine tuleb endal kaasa võtta. Majas on ka kohvik, mis on avatud kella 20-ni ning laagri ruumides saab kasutada veekeetjat, pliiti ning mirolaineahju.

Vaata ajakava siit ja meelespead siit.

Lisainfo: annika.vesselov@ahhaa.ee 

Filmimeistrite Öö toimub koostöös SA Keskkonnainvesteeringute Keskusega.