Mida emale kinkida? AHHAA Teaduspoel on sulle mõned soovitused emadepäevaks!
Sel pühapäeval, 10. mail on emadepäev. Kui otsid emale või vanaemale vahvat kingitust, aga ei suuda kuidagi valida, siis äkki aitavad sind mõned järgnevatest soovitustest! 

Telli kohe ja saad paki juba järgmisel päeval kätte! Kasuta sooduskoodi "tasutatransport" ja paneme su paki ka tasuta teele.

1. Midagi teesõbrale

Üllata ema kruusitäie kuuma joogiga, milles on Nessie-kujuline teesõel. Silikoonist teesõela on väga mugav kasutada: puista sauruse kõhtu teepuru ja liiguta vesimadu sabapidi tassis ringi, et joogi aroom ja maitse ühtlaselt leviks (ning tõsta sõel pärast sabapidi välja). Eriti efektne näeb Nessie välja siis, kui serveerid teed läbipaistvas tassis.

Uuri siit lähemalt.


2. Midagi ilusat, aga praktilist

Hõljuvad värvilised klaaskuulid on ka niisama ilusad, ent lisaks sellele mõõdavad need päriselt temperatuuri sinu toas. Proovige emaga mõistatada, kui palju kodus sooja on. Kes pakkus täpsemalt? Termomeetriga saab mõõta temperatuuri vahemikus 18-26 kraadi.

Loe Galileo termomeetri kohta lähemalt.

3. Midagi lõõgastavat

Keset pingelist tööhetke on hea silmadele hetkeks puhkust anda ja mõtteid koondada. Efektne liivapilt tekitab järjest uusi ja kordumatuid mustreid - lihtsalt keeruta seda ühelt küljelt teisele ja jälgi rahustavat liivavoogu. 

Vaata lähemalt teaduspoe kodulehelt.

4. Midagi ootamatut

Kastekann? Ei, sidrunipress! See rõõmsavärviline kannuke muudab toiduvalmistamise lõbusaks: pärast pressimist saad mahla lihtsalt välja valada, kas siis salatikastmeks, joogivee maitsestamiseks või magustoidu sisse. Muide, meie soovitame uue kannu abil näiteks emadepäevaks sidrunikooki küpsetada.

Loe siit edasi.

5. Midagi lillede asemel

Soovid emale lilli kinkida, ent kardad, et need närtsivad liiga kiiresti? Need punased roosid püsivad igavesti ja pakuvad lisaks meisterdamisrõõmu! Pange pusle näiteks emaga koos kokku! Pilkupüüdev 3D-pusle koosneb 41 osast.

Uuri lähemalt siit.

6. Midagi "klassikalist"

Värvimuutev kruus on olnud juba mõnda aega suurte ja väikeste teaduspoe sõprade lemmik ning külmaks ei jäta see kedagi. Vala kruusi kohvi, teed, kakaod või muud kuuma lemmikjooki ja vaata, kuidas kruusi küljel olev pilt vastavalt joogi kogusele muutub.

Vaata lähemalt siit.
Tagasi