29. ja 30. aprillil veereb Tartus ringi teadusratas, 29.04 ootame sind teaduskohvikusse ning 30.04 täiesti erilisele täiskasvanute õhtule!
29. ja 30. aprillil veereb Tartus ringi teadusratas, 29.04 ootame sind teaduskohvikusse ning 30.04 täiesti erilisele täiskasvanute õhtule!

AHHAA pakub põnevat (ja täiesti teaduslikku!) meelelahutust ka Tartu tudengite kevadpäevadel! Linnas teeb oma hoogsaid tiire teadusratas, teaduskohvikus saab koos Kaido Reiveltiga arutada muusika ja füüsika seoste üle ning AHHAA peamajas avanevad volbriööl uksed ainult täiskasvanutele!

29. ja 30. aprillil tiirutab Tartu kesklinnas ringi AHHAA vinge kolmerattaline ning pakub pealtvaatajatele vaatemängulisi katseid. Ratas stardib kummalgi päeval kell 13, nii et siis tasub kesklinna piirkonnas viibijatel eriti tähelepanelik olla!

29. aprilli õhtul kell 19 ootame huvilisi kultuuribaari NAIIV (Vallikraavi 6), kus füüsik Kaido Reivelt selgitab, mida muusika ja helide tekitamine teaduslikus mõttes tähendab. Tule ja arutle temaga mõnusas õhkkonnas  kaasa! Oodatud on kõik huvilised, kes tavaelus ei pruugigi teaduslike aruteludega kokku puutuda. Lisaks seltskonnale saad nautida ka tasuta kohvi ja näksimist, et ikka hubasem kuulata oleks.

Volbriõhtul, 30. aprillil avab AHHAA oma uksed ainult täiskasvanutele! Ees ootavad lõbus teadusorienteerumine, eksklusiivsed töötoad (kust ei puudu ka alkohol ja tehnika) ning stand-up võtmes humoorikas teadusteatri etendus. Lisaks saab semestri jooksul kuhjunud pinged välja elada maailma suurima stressipalli peal ning uudistada teaduskeskuse köögipoolt. Samuti on 18+ programmi ajal avatud AHHAA tehnoloogia- ja elusaal.

Uuri lisaks: http://studentdays.ee/programm

Tagasi