AHHAA 4D elamuskino kutsub kõiki külastajaid vaatama nelja uut elamusfilmi ning osa saama uhiuuest eriefektist, mis tekitab tunde nagu sibaks jalgade juures tuhanded putukad. „Nüüd võiksime end õigustatult ka

AHHAA 4D elamuskino kutsub kõiki külastajaid vaatama nelja uut elamusfilmi ning osa saama uhiuuest eriefektist, mis tekitab tunde nagu sibaks jalgade juures tuhanded putukad.

„Nüüd võiksime end õigustatult ka 5D kinoks kutsuda, sest lisaks tuuleiilidele ja valgusefektidele ning näkku tuiskavale lumele ja vihmale kõditavad filmid nüüd ka varbaid,“ ütles AHHAA 4D elamuskino juhataja Kristjan Kapp. „Uus eriefekt on väga tõetruu ja saalis on kiljumist omajagu, kui ekraanilt plehku pistnud putukad juba järgmisel hetkel publiku varvaste vahel kihutama hakkavad.“

Uut „prussakaefekti“ saab tunda filmis „Õuduste maja“, kus kinokülastaja kutsutakse seiklema mahajäetud majja ning põgeneda tuleb hiidrottide, ämblike ja kummituste eest.

Teine uus film viib kinosõbrad Hiina müürile, kus saab kihutada rakettide jõul ülikiire tempo sisse saanud rikšal. „Troopikaralli“ on hoogne retk läbi džungli ja kaljulõhede ning „Lumesõit“ kutsub jäisele seiklusele lumistesse mägedesse, lagunevatele sildadele ja ohtlikesse koobastesse.

AHHAA 4D elamuskinno külastamiseks peab olema vähemalt 110 cm pikk, kuid kurvastada ei tasu ka noorematel, sest neid ootab põnnikino. Põnnikino puhul töötavad eriefektid, kuid tooliplatvorm ei liigu. Jätkuvalt on kinokavas laste lemmikud „Ahhaa, Lottele külla!“ ja „Miriami piknik“.

Nüüdsest asub elamuskino fuajees paljude lemmikpoe ehk AHHAA Teaduspoe filiaal ning sealt saab osta nutikaid meeneid.

Pärast kinokülastust tasub minna Lõunakeskuse Seiklusparki, sest AHHAA 4D elamuskino piletiga saab samal päeval seiklusraja pileti 10% soodsamalt.

Uuri lähemalt kinokava ja vaata ka uusi filme tutvustavat videot:

Tagasi