Kevad on käes ja väikesed teadusfännid hakkavad kohe-kohe lasteaeda lõpetama. Ja kindlasti on nad tubli töö eest väärilise preemia välja teeninud :) Üllata oma last, lapselast või nooremat õde-venda vahvate mängudega, mis pakuvad nii rõõmu kui ka uusi teadmisi!

1. Värvikirev mikroskoop avab täiesti uue maailma!

Komplektis on kõik, mida oma esimese kodulabori sisseseadmiseks vajad ning see sobib suurepäraselt algajale. Kolme objektiivi abil saad pilti suurendada kuni 640 korda. Ning kui sa kohe ei tea, mida uurima hakata, võid alustada valmis preparaatidest, mis mikroskoobiga kaasas on ning vaikselt mõtteid koguda.

Saadaval viies erinevas värvitoonis. Vaata lähemalt siit.

2. Maailma kõige lihtsam mõistatus...või kas ikka on? 

Sinu ees on seitse puitdetaili ja sinu ülesanne on neist kokku panna kuup. Aga nii, et kusagilt midagi puudu ega üle ei jää. Põnevat nuputamist jätkub tundideks (ja vahel tundub, et isegi seitse tükki on liiga palju!). Pane end proovile 30 erineva stardikombinatsiooniga.

Uuri edasi teaduspoe kodulehelt.

3. Too Päikesesüsteem oma tuppa! 

Reasta planeedid ja Päike õigesse järjekorda, riputa mudel lakke (siin vajad korraks pereliikme abi!) ja lülita valgus sisse. Ohhoo! Kaheksa planeeti hakkavad ümber Päikese tiirlema - nagu päris! Kas sa oskad neid kõiki nimetada? Mudel on puldiga kaugjuhitav ja energiasäästlik režiim lülitab end välja 15 minutiga, et patareid säästa.

Vaata lisaks

4. Tee oma kodust filmistuudio

Sina mõtled välja stsenaariumi, paned osalejatele nimed ja käivitad telefonikaamera! Iminappadega kujukesi saab mugavalt igasuguste pindade külge kinnitada, et neid parem filmida oleks. Komplektis on kaks kujukest ja statiiv telefoni hoidmiseks, lisaks saad kaasa soovitused, millist tasuta monteerimistarkvara kasutada.


Uuri täpsemalt

5. Ehita muinasjutulisi linnu

Lase oma sisemine arhitektuurivõlur valla: ehita erinevaid kujundeid, animeeri neid ja liiguta magnetitega. Sinu silme all ärkavad ellu üha uuemad ja põnevamad linnamaastikud.

Loe lähemalt teaduspoe kodulehelt

6. Serveeri ükssarvikule õhtusööki

Kui sa oled pead murdnud, mida ükssarvikud söövad, siis meil on sulle vastus: värvilisi limaspagette! Komplektis on kolm erinevat värvi geelvedelikku (roosa, lilla ja roheline) ja lima aktiveerimise pulber. Ainult ükssarviku pead kusagilt ise välja võluma...

Vaata retsepti siit

NB! Kooli- ja lasteaiarühmadele on arvega tellides kõik AHHAA teaduspoe ostud 20% soodsamad! Loe lähemalt teaduspoe kodulehelt.
Tagasi