Alates 1. juuni 2024 Kuni 1. juuni 2024

AHHAA lastekaitsepäev!

Eriüritus
10.00-17.00
Toimumisajad
Tule tähistame üheskoos 1. juunil lastekaitsepäeva AHHAA teaduskeskuses! Kuni kella 13-ni hullame väljas, pärast mida astub teadus taas AHHAA ustest sisse ja lastekaitsepäev jätkub siseruumides. Oodatud on kõik suured ja väikesed, et veeta unustamatu päev täis lõbusaid ja teaduslikke tegevusi.
Päeva jooksul ootavad sind väga erinevad tegevused:
Päev algab alates hommikul kella 10st ja tegevusi on õhtul kella 17ni, seega pane vaim valmis üheks erakordselt avastusterohkeks päevaks!

NB! Kuigi paljud tegevused toimuvad AHHAA maja ees, siis päeva jooksul on muid ettevõtmisi, mis toimuvad teaduskeskuses sees ja võivad vajada keskuse piletit.

Tule veedame ühe mõnusa teadust täis päeva! 

Veel eriüritusi

Öölaager "Öine päästmine!"

Öine AHHAA on laste päralt! Selles öölaagris õpime päriselt päästma ja ehk ka pääsema. Olgu selleks küünla valmistamine, pimedas taevas tähtede tundmine või autonoomse vile ehitamine - ootamatus olukorras eluks vajalike oskuste tundmine tuleb kõigile kasuks.

Öölaager "Lendame!"

1-2-3... LENDAME! Kõige lennukam öölaager AHHAA ajaloos. Ehitame ise lennuvahendeid ja katapulte, seikleme planetaariumi abil kosmose avarustes ning avastame AHHAA kõige salajasemaid nurgataguseid. Laagrisse on oodatud kõik 11 kuni 14-aastased lennuhuvilised.

Öölaager "Salapärased numbrid!"

Kutsume sind põnevale seiklusele, kus iga nurga taga ootavad lahendamist salapärased numbrid! Avastame koos nende saladusi, mis panevad pead pöörlema. Tule veeda unustamatu öö, täis nalja, naeru ja arvude rõõmu! Laagrisse ootame 9-13-aastaseid lapsi.

Rakett69 õpihuvilaagrid

AHHAA esitleb: Rakett69 sinu koolis!

Fuajeenäitus "Tšehhi naisteadlased ja nende panus teadusesse"

AHHAA Teaduskeskus ja Tšehhi Vabariigi Suursaatkond kutsuvad kõiki suuri ja väikseid teadushuvilisi näitusele "Tšehhi naisteadlased ja nende panus teadusesse".