Alates 1. august 2021 Kuni 31. mai 2025

Rakett69 õpihuvilaagrid

Eriüritus
Toimumisajad
AHHAA esitleb: Rakett69 sinu koolis!
JUHENDAJALE

Otsime krapsakaid õpetajaid ja huvijuhte, et viia Rakett69 elamusi kõikide teadushuvilisteni ning anda lastele võimalus läbi praktilist eja põnevate käed-küljes katsete mõista paremini loodusteadusi ja reaalaineid.

Rakett69 õpihuvilaager on üles ehitatud saate tegemise põhimõttel: on esimene, teine ja kolmas võttepäev. Iga päev on lastel käsil erinevad teemad ja ülesanded, olgu selleks siis õhk ja loodusnähtused, jõud, optika, mõõtmine, matemaatika jms. Iga päev toimub ülesannete analüüs ja arutelud, et õpilastel kinnistuksid õpitud teadmised ja areneksid sotsiaalsed oskused.

  • Meie laagrid on suunatud 3.-9. klasside lastele.
  • Ühes laagris osaleva grupi suuruseks juhendaja kohta on kuni 24 last.
  • Laagrid kestavad 3 järjestikust päeva (päevad ca 6 tunni pikkused). Aja sisse on arvestatud ka lõuna- ja snäkipausid.
  • Laagri toimumiskoht ja osalejad on õpetaja enda organiseerida.
  • Õpetajale pakume laagri päevakava, tegevuste detailsed kirjeldused ja standardsed materjalid tegevuse läbiviimiseks. Õpetajal on õigus kava ja tegevusi kohandada vastavalt õpilaste vajadusele.
  • Laagri edukaks läbiviimiseks pakume õpetajale kahepäevase koolituse. Asukoha saab ise valida - AHHAA teaduskeskus Tartus või Tallinnas. Transport on osaleja enda organiseerida.
Koolitused toimuvad:
  • 7.-8. august Tartus, AHHAA teaduskeskuses
  • 8.-9. august Tallinnas, PROTO avastustehases
Pärast koolitust saadame korraldajale laagris toimuvate tegevuste jaoks kõik vajalikud materjalid, kuluvahendid jms. 

Koolitus ja esimene laager on juhendajale ja lastele TASUTA. Juhendaja saab 3-päevase laagri korraldamise eest ka tasu.

Registreeri end koolituseleLAPSEVANEMALE


Registreeri oma laps Rakett69 õpihuvilaagrisse

Laagrid võivad olla kinnised või lahtised, seega jälgi ka eKooli, Stuudiumit või enda e-posti aadressi, kuhu võib laagrijuhendaja saata informatsiooni toimuva laagri kohta.

SOOVID TOETADA R69 LAAGRIT?

Rakett69 õpihuvilaager on üles ehitatud saate tegemise põhimõttel: on esimene, teine ja kolmas võttepäev. Iga päev on lastel käsil erinevad teemad ja ülesanded, olgu selleks siis õhk ja loodusnähtused, jõud, optika, mõõtmine, matemaatika vms. Iga päev toimub ülesannete analüüs ja arutelud, et õpilastel kinnistuksid õpitud teadmised ja areneksid sotsiaalsed oskused.

Juhul kui Teil on soovi mõnda Rakett69 õpihuvilaagrit toetada, siis palun kirjutada meile kiri aadressile rakett69@ahhaa.ee, milles kirjeldate:

Võtame seejärel teiega ühendust. Vajalik on meile saata ka allkirjastatult garantiikiri maksja andmetega.

2024. aastaks oleme koolitanud 427 juhendajat, kes on korraldanud 970 laagrit. Kokku on laagrites osalenud ligi 16 500 last. 


LISAINFO

Kohtumiseni Rakett69 pardal!

Rakett69 õpihuvilaagrite programmi on kokku pannud Teaduskeskus AHHAA ja Rakett69 Teadusstuudiod.

Veel eriüritusi

Öölaager "Plahvatuslik keemia!"

"Plahvatuslik Keemia" pakub lapsele unustamatut elamust täis säravaid reaktsioone, kaasahaaravaid eksperimente ja ohutuid, kuid see eest erakordselt põnevaid plahvatusi. Tule ja avasta keemia maailma ja veeda öö täis teadust ning uusi sõpru.

Öölaager "Ajuvaba anatoomia!"

Oled valmis seiklusteks ja teaduslikeks avastusteks? Tule öölaagrisse "Ajuvaba anatoomia". Kahepäevane öölaager pakub võimalust tutvuda uute sõpradega, avastada AHHAA salakambreid, lahata kopsu, orienteeruda teadusmaailmas ja ööpimedas teaduskeskuses ning osaleda põnevates töötubades.