Alates 20. aprill 2024 Kuni 28. aprill 2024

Ahhaa, kevadine vaheaeg!

Eriüritus
Sissepääs keskuse piletiga
Toimumisajad
Kevadine vaheaeg tuleb see aasta dinosaurustega viimase möirgega! Viimane võimalus iidseid hiiglasi oma silmaga näha! 🦖
Vaheaeg tähendab ühtlasi ka meie armastatud dinosauruste lahkumist Tartust - türannosaurus, stegosaurus, tritseeratops ja teised on nüüdseks oma aja AHHAAs ära elanud ja liiguvad edasi uutele jahimaadele. Ära maga maha viimast võimalust hiiglaslikke dinosauruseid vaatama tulla! 🦖

Lisaks dinodele korraldame vaheaja igal päeval vähemalt:
👩‍🔬 4 töötuba
💥 3 teadusteatrit

Tule ja avasta dinosauruste ja teaduse ülipõnevat maailma!

AHHAAs näeme!

Veel eriüritusi

Öölaager "Šokeeriv füüsika!"

Füüsika on põnev! Kus parem näha füüsika eredamaid sähvatusi kui öises AHHAAs?! Pikkade valemite asemel paneme käed tööle - ehitame,  säristame elektriga ja avastame, kuidas maailm töötab. Laps õpib kõige paremini just ise katsetades.

Öölaager "Öine päästmine!"

Öine AHHAA on laste päralt! Selles öölaagris õpime päriselt päästma ja ehk ka pääsema. Olgu selleks küünla valmistamine, pimedas taevas tähtede tundmine või autonoomse vile ehitamine - ootamatus olukorras eluks vajalike oskuste tundmine tuleb kõigile kasuks.

AHHAA lastekaitsepäev!

Tule tähistame üheskoos 1. juunil lastekaitsepäeva AHHAA teaduskeskuses! Oodatud on kõik suured ja väikesed, et veeta unustamatu päev täis lõbusaid ja teaduslikke tegevusi.

Rakett69 õpihuvilaagrid

AHHAA esitleb: Rakett69 sinu koolis!

Fuajeenäitus "Tšehhi naisteadlased ja nende panus teadusesse"

AHHAA Teaduskeskus ja Tšehhi Vabariigi Suursaatkond kutsuvad kõiki suuri ja väikseid teadushuvilisi näitusele "Tšehhi naisteadlased ja nende panus teadusesse".