Tähelepanu, valmis olla, AHHAA-sse!
⚽️AHHAA-s on avatud uus kaasahaarav spordinäitus! Kõike saad proovida, katsetada ja kogeda ning seekord ka põrgatada, visata ja hüpitada!

🤾‍♀️Äge näitus on leiutatud ja valmis meisterdatud siinsamas AHHAA-s ning nagu ikka pakume sulle põnevaid käed-külge elamusi.

🏀Kas tead, kui kiiresti lendab sinu visatud pall ja kui täpne see vise on? Või kui kaua suudad vastu pidada lõputul mägironimisel? Kas sinu hüppe kõrgus võiks ligilähedalegi küündida maailmarekordile? Spordinäitus on täis põnevaid vastuseid küsimustele, mis võivad ette tulla igapäevaelus või, vastupidi, mille peale sa  tavaelus üldse ei mõtlegi. Pane end sõpradega proovile stardijoonel ja selgita välja, kes on ikkagi kiirem. Katseta, kas laua all saab jalgpalli mängida. Aga kanalisatsioonitorus lauatennist? Või uuri, mis on kehamassiindeks! AHHAA näitusel saad oma jõu proovile panna isegi köietõmbamises!

🤸‍♀️Päev täis sporditeemalisi ahhaa-elamusi, kulutatud kaloreid ja enese proovile panemist jääb kauaks meelde. Näitus sobib igas eas külastajate (aju)musklitele.

Võta meie sportlik väljakutse vastu ja kohtume mAHHAAkera kõige ägedamas teaduskeskuses!
Tagasi
Kasutame küpsiseid. Selge!