Vahva pereseikluse kampaania

Alates juunist käivitub 8 populaarseima külastuskeskuse vahel suvine koostöökampaania, mis kutsub peresid turvaliselt Eestimaal puhkama ja avastama vahvaid Lõuna-Eesti pereatraktsioone. Soodustingimustel on võimalik külastada tuntumaid keskuseid Vastseliinast Palamuseni.

Koostööprojekt koondab 8 peredele suunatud Lõuna-Eesti külastuskohta, mis läbi soodsama piletihinna motiveerivad planeerima suvepuhkust just kodumaal ja külastama erinevaid keskuseid. Kampaanias osalevad Jääaja Keskus, Vudila Mängumaa, Eesti Maanteemuuseum, AHHAA Teaduskeskus, Kalevipoja Koda, Sangaste Mõisa Ringtall, Palamuse muuseum ning Vastseliina Piiskopilinnus.

Kampaania raames loodi templikaart, mille pere saab esimesest külastuskohast perepileti ostuga kaasa. Järgmised kohad on templikaardi ettenäitamisel juba 20% soodsamad.

„Templikaart annab hea võimaluse tulla soodsamalt taas oma lemmikmuuseumisse või -keskusesse. Samas koondab kampaania piisava hulga ägedaid kohti, mida avastama minnes annab ainuüksi sõit mööda Lõuna-Eesti kaunist kuppelmaastikku erakordse ja seiklust täis lisandväärtuse ,“ avas ideed Eesti Maanteemuuseumi külastusvaldkonna juht Liina Nurmine.

Templikaardi kampaania algab 1. juunist ning kampaanias osalevaid kohti on võimalus külastada soodustuse alusel 2021. aasta lõpuni. Oluline on vaid jälgida erinevate kohtade lahtiolekuaegasid.