Robootika on äge! 5 põhjust, miks proovida VEXi komplekte

Kuidas innustada teaduse tulevikutegijaid? Pakkudes neile üllatavaid ja arendavaid katsetamisvõimalusi. VEXi robootikakomplekt paneb aju täistuuridel tööle ja pakub lõputult inspiratsiooni. Meil on sulle 5 põhjust, miks VEX nii vinge on:

1. Saad teadusele kohe käed külge panna!

“Matemaatika on keeruline!” “Füüsika on igav!” "Robotid...oeh". Nüüd on aeg need stereotüübid ümber lükata! VEXi robootikakomplektidega katsetades saavad keerukana tunduvad nähtused kohe palju selgemaks ja teoreetilised teadmised leiavad päriselt rakendust. VEXi loojate põhimõte on, et just nii õpib kõige paremini.

2. VEX sobib suurepäraselt alustavale robootikasõbrale

AHHAA teaduspoes müüdavad VEX IQ sarja tooted arendavad just noorte tehnikasõprade (alates 8. eluaastast) käeosavust ja nutikust ning sobivad suurepäraselt ka neile, kes pole varem robotit ehitanud. Nii saab alustada lihtsamatest komplektidest ja koos uute oskuste omandamisega järjest keerukamateni edasi liikuda (See ei tähenda muidugi, et vanemad tehnikasõbrad ei võiks VEX IQ roboteid meisterdada :)

3. Üks komplekt, mitu võimalust

Ehk siis veel rohkem mõnusat meisterdamist! Näiteks lennumasina saad kokku panna kahel erineval viisil. Tõstuki juppidest saad ehitada ralliauto või lausa kosmoselaeva. Ja pallimasin muutub järgmisel hetkel piraadilaevaks või helikopteriks

4. VEXid töötavad nagu päris robotid

VEXi robotkäsi võib ju olla pisem kui tema tehases töötavad kaaslased, mis keerukaid masinavärke kokku panevad, aga see ei tähenda, et see vähem “päris” oleks! Nüüd saad ise järele proovida, kuidas ehitatakse tööstusroboteid ja veenduda, et ka sina saad sellega hakkama

5. VEX pakub peale teadmiste ka mängurõõmu

Kes ütles, et uued teadmised peavad tõsiselt tulema? Näiteks saad VEXi pallipillutajaga  kodus vingeid pallilahinguid pidada ja ralliauto tuulekiirusel tuhisema panna!