Ahhaa, keskkonnateadus tuleb külla!

Ahhaa, keskkonnateadus tuleb külla!

Vahvate tegelaste ja teaduskatsetega AHHAA teadusteatrietendus on humoorikas lugu lõhetüdruk Lottest, kes ujub Läänemerest Keila jõkke kohtuma oma peigmees Luudoga ning puutub kokku erinevate loomadega ja lindudega. Loomad jutustavad lastele kaasahaaravalt kohalikest keskkonnateemadest. Peategelane lõhetüdruk ja tema lõbusad sõbrad aitavad õpilastel paremini mõista ja püüda lahendada Virumaa keskkonnaprobleeme.

Koos teatrietendusega saavad koolid kaasa AHHAA erinevad käed-külge tegevuste juhendid, milles kirjeldatud katseid saab koolitunnis või huviringis lastega koos läbi viia.

AHHAA keskkonnateemalist teadusteatrietendust saab Ida- ja Lääne-Virumaa koolidesse tellida TASUTA.  Eelisjärjekorras saavad programmi tellida Ida- ja Lääne-Virumaa koolid, ent programmi on kokkuleppel võimalik kutsuda ka teiste maakondade koolidesse.

Lisainfo: Annika Vesselov
annika.vesselov@ahhaa.ee
5302 2125
Koolide külastusi rahastatakse Life IP CleanEST projekti rahastusleping LIFE17 IPE/EE/00007 alusel

Projekti Life IP CleanEST eesmärgiks on rääkida keskkonnaprobleemidest, mis on omased Ida- ja Lääne-Virumaale. Teeme seda teadusteatri ja erinevate käed-külge tegevuste abil. Programmi läbi viimisega püüab AHHAA toetada formaalharidusasutusi teadussaavutuste kasutamisel igapäevases õppetöös ning võimaldada õppijatel saada osa teaduskeskuse parimatest kogemustest just formaalõppe kontekstis. Projekti kohta saab rohkem lugeda siin.

Kooli tellimiseks palume täita alloleva vormi

Kasutame küpsiseid. Selge!