Peod, pulmad ja firmaüritused

Teaduskeskus AHHAA sobib suurepäraselt erinevate isiklike ja firmasündmuste tähistamiseks. Meie juures saab rentida erinevaid ruume: seminari- ja konverentsisaale, laboreid ja õppeklasse ning ka näitusesaale või lausa terve keskuse.

AHHAA on sobiv mitmesuguste sündmuste korraldamiseks:

 • Temaatilised firmapeod 
 • Sünnipäevapeod nii väikestele kui suurtele
 • Pidulikud vastuvõtud
 • Galaõhtusöögid, tähtpäevaüritused ja täiskasvanute sünnipäevad 
 • Pulmad

Tehnoloogiasaali mahutame ümmarguste peolaudade taha kuni 150 inimest ning püstijala peo saab korraldada kuni 700 inimesele.

Lisatasu eest on kõigil külalistel võimalik nautida planetaariumietendusi, töötube, teadusteatri etendusi ning täiskasvanutele mõeldud programmi. Et muuta oma üritus veelgi meeldejäävamaks, soovitame tellida ka efektse teadusšõu, kus demonstreeritakse AHHAA teadusteatri katsete paremikku.

Hinnakiri ja broneerimine

18+ pakketide osad

Töötuba (45 minutit)

Valikus on kolm töötuba:

 • Silla ehitamine - Testige oma inseneri- ja meeskonnatöö oskusi ehitades vastupidav sild näiliselt nõrgast materjalist - paberist. Kes ehitab kõige tugevama silla ja kuidas nad seda teevad?
 • Kofeiinikristallid - Töötoas eraldame kofeiinitablettidest kofeiini, loome kaunid kristallid ja imetleme neid läbi mikroskoobi. Ka saad töötoas teada, miks kohv ja energiajoogid erguks teevad ning kui palju kofeiini võib inimene päevas tarbida. Räägime, miks kofeiinitabletid üldse olemas on, mis nendes peale kofeiini veel sisaldub (ja miks) ning kas ja kuidas need mõjuvad.
 • Südame lahkamine - Vaata, katsu ja uuri päris (sea)südant. Kas süda on tõepoolest südamekujuline? Või kas see näeb välja selline, nagu bioloogiaõpikus? Kas leiad kõik neli kambrit ja südameklapid?
Töötuba kuulub järgmistesse pakettidesse: pronkspakett, hõbepakett, kuldpakett

Kuldvillak (45-50 min)

Ootamatu ja humoorikas Kuldvillak koosneb neljast alateemast ja need omakorda viiest erineva raskusastmega küsimusest. Teemavalik ulatub elulistest igapäevateadmistest teaduslike faktideni ning on nauditav (ja jõukohane!) kõigi elualade esindajatele. Mängu lõpetab boonusvoor. 

Mäng kestab 30-45 minutit.

Kuldvillak kuulub järgmistesse pakettidesse: pronkspakett, hõbepakett, kuldpakett
 

Teadusteatri etendus (45 min)

"Ahhaa, päästab päeva!"
Päästeteatris näitame tule ja plahvatustega, mis kõik võib valesti minna, kui kodus ohutusreeglitest kinni ei pea. Ning miks öeldakse: „Ära jäta küünalt järelvalveta!”, „Õli ei tohi veega kustutada!” või „Ära loobi jahu köögis laiali!”?
Selles Päästeametiga koostöös valminud teadusteatris eksime meelega tuleohutusreeglite vastu, et sina ei peaks seda kodus ise tegema!

Teadusteater kuulub järgmistesse pakettidesse:  hõbepakett, kuldpakett

Keskusekülastus

Uudista Baltikumi suurima teaduskeskuse enam kui 3000-ruutmeetrist näituseala! Sind ootavad kolm näitusesaali püsi- ja vahelduva ekspositsiooniga. Lisaks asuvad mitmed põnevad eksponaadid ka keskuse rõdudel ja fuajees. Soovitame külastuseks varuda vähemalt ühe tunni.

Teadusteater kuulub järgmistesse pakettidesse:  hõbepakett, kuldpakett

Hinnakiri ja broneerimine

Kogu maja rent

sisaldab ekspositsioonikülastust
 
E-N kell 19-23
1596 €
tellimus@ahhaa.ee
tel 515 6766 
R-P kell 20-24
1992 €
tellimus@ahhaa.ee
tel 515 6766 

Lisaaeg

1 tund
240 € 

Eksponaatide teisaldamine

Vajadusel teisaldame saalist mõned eksponaadid
240 € 

18+ Kuldvillak

130 €  tellimus@ahhaa.ee
tel 515 6766   

AHHAA 18+ pronkspakett

Kuldvillak + töötuba, 12-100 inimesele
20 €/in  tellimus@ahhaa.ee
tel 515 6766     

AHHAA 18+ hõbepakett

Kuldvillak + töötuba + teadusteater, 12-100 inimesele
35 € /in  tellimus@ahhaa.ee
tel 515 6766     

AHHAA 18+ kuldpakett

Kuldvillak + töötuba + teadusteater + ekskursioon AHHAA telgitagustesse, 12-100 inimesele
39 €/in  tellimus@ahhaa.ee
tel 515 6766     
 Eksklusiivne teadusteatri etendus (teadusšõu)540 €  
Toitlustus
info@kohviknewton.ee
tel 5666 8532 
Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu 20%. 
Hinnad kehtivad juhul, kui üritust toitlustab AHHAA koostööpartner kohvik-restoran Newton. Vastasel juhul suureneb rendihind 50% võrra.

Broneeringu esitamine ei ole tellimuse kinnitamine! Vastame broneerimissoovile ning kas kinnitame selle või pakume lahendusi sobivate alternatiivide leidmiseks, kui valitud ajal ei ole võimalik teie tellimust vastu võtta.

Fotod: Klavs Vasilevskis

Parkimine

Külalistele on parkimine tasuta ning parkimiseks saab kasutada kahte platsi: keskuse all ja taga on kokku 90 parkimiskohta. Maa-alusesse parklasse pääseb keskuse esiküljelt, maja taga olevasse parklasse saab sõita Tigutorni kõrvalt (Väike-Turu tänavalt)

Toitlustus

Toitlustust pakub AHHAA keskuses asuv kohvik-restoran Newton.

  Kontakt:

  Kadi Lepik
  Tel: 5666 8532
  E-post:  info@kohviknewton.ee


  Kasutame küpsiseid. Selge!