Tellimisinfo

AHHAA säravaid teadusteatri etendusi on võimalik tellida spetsiaalselt Teie grupile ning Teie poolt sobivaks ajaks Tartu AHHAA teadusteatrite saali!

Tartu AHHAAs toimuva ettetellitud teadusteatri ühe etenduse hind on 200 € ning eksklusiivse etenduse hind on 500 €.

Lisaks on võimalik teadusteatri etendusi tellida ka oma kooli või ettevõttesse (vt hinnakirja allpool).

AHHAA teadusteatri etendused kestavad 35-45 minutit (eksklusiivne teadusteatri etendus kuni 20 minutit). Meie tegevused toimuvad reeglina eesti keeles. Mõnda etendust saab tellida ka inglise ja vene keeles. Palume etenduse läbiviimise keele kooskõlastada juba broneerimisel.

NB! Juhime tähelepanu asjaolule, et teadusteatri etenduse tellimisel tuleb oma soovist teada anda vähemalt 2 nädalat enne soovitud aega!

Lisainfo ja broneerimine:
E-R
kell 9-17
tel 515 6766  
e-post tellimus@ahhaa.ee

NB! Broneeringu esitamine ei ole tellimuse kinnitamine! Meie administraator vastab broneerimissoovile ning kas kinnitab selle või pakub lahendusi sobivate alternatiivide leidmiseks, kui valitud ajal ei ole võimalik teie gruppi vastu võtta.

Etenduste tellimise hinnakiri väljaspool AHHAAd


  • NB! Nende väljasõitude puhul, mille sihtkoha kaugus Tartu AHHAAst on suurem kui 50 km (s.t. rohkem kui 100 km edasi-tagasi), arvestatakse täiendavat kilomeetritasu (vt täpsemalt allolevast tabelist). Lähemal toimuvate teatrietenduste puhul eritasu ei arvestata
  • Juhime tähelepanu asjaolule, et väljasõitudele, mis toimuvad nädalavahetustel, riigipühadel või pärast tööpäeva lõppu (s.t. hiljem kui kell 17), kehtib 15%-ne juurdehindlus.
  • Tabelis välja toodud hinnad sisaldavad käibemaksu

 

Koolidele jm
haridusasutustele

Ettevõtetele
jm asutustele

Teadusteater väljasõiduna
(hind sisaldab vastavalt osalejate arvule 1-2 ühesugust etendust)
360 € + 0,5 €/km 720 € + 0,42 €/km
Kordusetendus 60 € 120 €
Lisaetendus (muu teadusteater) 360 € 720 €
Lisajuhendaja 70€ 140 €
Eriprojekt (nt teadusshow firmadele) - hind kokkuleppel
(al. 1500 €)

 

Kui te ei leidnud loetelust endale päris sobivat teadusteatri etendust, oleme meeleldi nõus etenduse (ja täpsema kava) osas soovitusi jagama.

Lisaks teatrietendustele on võimalik tellida ka töötubade läbiviimist.