Kohvik "Newton"

Kohvik-restoran Newton AHHAA teaduskeskuse II korrusel Tartus ootab teid P-N 10-19 ja R-L 10-20.

Pakume teile mitmekülgset toiduvalikut, head vaadet ja mõnusat äraolemist valgusküllases sõbralikus kohvikus! Lisaks on võimalik tellida cateringteenust nii konverentside toitlustamiseks, laste sünnipäevade tähistamiseks kui ka teiste tähtpäevade meelespidamiseks! Menüü koostamisel arvestame kliendi soove ning pakkumised teeme personaalselt igale kliendile!

Lisaks pakume 100% puhtaid kohapeal pressitud mahlasid, värskeid küpsetisi ja kooke ning maitsvaid jäätisekokteile magusasõpradele. Meie a la carte menüüvalikust leiab kõhutäite ka kõige nõudlikum klient.

Kogu kohvikut on võimalik broneerida ka väljaspool AHHAA keskuse lahtiolekuaegu, olemas on parkimisvõimalused ja eraldi sissepääs. Huvilisi ootavad ka põnevad toidukoolitused (vt allpool)!

Kohvikus on istekohti 140 inimesele ja lisaks on ilusa vaatega 70-kohaline välikohvik.

Kohtumiseni Newtonis!

Lisainfo ja broneerimine:

Kadi Lepik
Tel. 5666 8532
E-post: kadi@toiduproff.eeHands On Food Workshops – Praktilised toidutegemise koolitused


Korraldame praktilisi toidutegemise koolitusi gruppidele (min 15 inimest ja max 80 inimest). Koolituse keskmine pikkus on 3 tundi. Selle aja jooksul viiakse läbi toidutegemise teoreetiline, praktiline osa ning toidu nautimine koos meeldiva seltskonnaga. Hind 3 tunnisele koolitusele on 30 eurot inimese kohta.

Koolituses osaleja saab kaasa peale uute teadmiste ja oskuste ka väikese kingituse ning retseptid tehtud toitudest. Lisaks saab tellida foto/video teenuse, mis jäädvustab sündmuse

Võimalik on tellida personaalseid programme vastavalt kliendi soovile ning viime läbi koolitusi väljaspool Kohvik Newton ruume kliendile sobivas kohas. Hind personaalse programmile sõltub koolituse mahust ning asukohast.

Koolitusi viiakse läbi Teaduskeskus AHHAA ruumides.

Lisainfo ja broneerimine:
Aigar Sõnistar
e-post: aigar@toiduproff.ee