Töötajad

 

JUHATUSJUHIABI
Andres Juur
juhatuse esimees
E-post: andres.juur@ahhaa.ee
Mob: 5560 0224
Pilvi Kolk
juhatuse liige
E-post: pilvi.kolk@ahhaa.ee
Mob: 5554 4223
Ursula Saksniit
juhiabi
E-post: ursula.saksniit@ahhaa.ee
Tel. 735 5094
KOMMUNIKATSIOONI- JA TURUNDUSOSAKOND
Kaisa Hansson
turundus- ja kommunikatsioonijuht
E-post: kaisa.hansson@ahhaa.ee
Tel: 735 5095
Mob: 501 4784
Saile Mägi
välisturundusspetsialist
E-post: saile.magi@ahhaa.ee
Mob: 5685 3685
Kai Kaljumäe
turundus- ja kommunikatsiooniassistent
E-post: kai.kaljumae@ahhaa.ee
Tel: 735 5095
Mob: 5568 9618

Meelika Peetsmann
tellimuste vastuvõtja
E-post: tellimus@ahhaa.ee
Mob: 515 6766
Jelena Leinik
tellimuste vastuvõtja
(läti ja vene keeles; õppe- ning sünnipäevatellimused)
E-post: booking@ahhaa.ee 
Mob: 5749 4878
Pärt Ojamaa
kujundaja
E-post: part.ojamaa@ahhaa.ee
Tel: 735 5095
 
Julia Barsukova
välisturundusspetsialist
(lapsehoolduspuhkusel)
E-post: info@ahhaa.ee


VÄLISRAHASTUS

Sander Kask
projektijuht
E-post: sander.kask@ahhaa.ee
Tel. 735 5092
Annika Vesselov
projektijuht
E-post: annika.vesselov@ahhaa.ee
Mob: 5302 2125

Helin Haga
välisrahastuse koordinaator
(lapsehoolduspuhkusel)
E-post: ahhaa@ahhaa.ee
 

  
PROGRAMMIOSAKOND 
 
 
 
Elmar Reinhold
programmijuht
E-post: elmar.reinhold@ahhaa.ee
Tel: 5915 1399
Ilva Ecētāja
programmijuhi abi
E-post: ilva.ecetaja@ahhaa.ee 
Helen Järvpõld
teadusteatri juht
E-post: helen.jarvpold@ahhaa.ee
Üllar Kivila
peaplanetarist-teadustoimetaja
E-post: ullar.kivila@ahhaa.ee
Anna-Liisa Ingver 
sündmuskorraldaja
E-post: programm@ahhaa.ee
Tel: 5903 5589
Elisabeth Parman
haridustegevuste juht
E-post: elisabeth.parman@ahhaa.ee
 
Pille Randjärv
Haridusprojektide juht
E-post: pille.randjarv@ahhaa.ee
Helle Jaaniste
astronoom
E-post: helle.jaaniste@ahhaa.ee 
 
TEGEVUSJUHENDAJAD

NB! Tegevusjuhendajate e-posti aadressid esinevad kujul
eesnimi.perekonnanimi@ahhaa.ee
 
Liina Kraun
 Hillar Uudevald Katriin Kristmann 
 
Aljona Vassiljeva Margus Aru Ugis Racenis
  
Daniel Fomotškin  Maria Kukina  Erik Mänd
 
Kristel Schreiner
Makar Timofejev  Liene Egle 
  
Enely Ernits Valters Viksna Dagmar Läänemets 

 
RAAMATUPIDAMINE

Maarja Jõesaar
pearaamatupidaja
E-post:
maarja.joesaar@ahhaa.ee
Tel: 735 5091
Liina Aidnik
raamatupidaja
E-post: liina.aidnik@ahhaa.ee
Tel: 735 5091

 

 
EKSPOSITSIOONI OSAKOND



Mihkel Sild
ekspositsioonijuht
E-post:
mihkel.sild@ahhaa.ee
Tel: 5333 4617
Raivo Uustare
ekspositsioonimeister
E-post: raivo.uustare@ahhaa.ee
Telefon: 5136438
Marko Pirbe
ekspositsioonimeister
E-post: marko.pirbe @ahhaa.ee
Tel: 745 6777


Taavi Käsner
ekspositsioonimeister
E-post: taavi.kasner@ahhaa.ee
Tel: 745 6777
Andres Kuura
ekspositsioonimeister
E-post: andres.kuura@ahhaa.ee
Tel: 745 6777
Tanel Linnas
leiutaja
E-post:
tanel.linnas@ahhaa.ee
Mobiil: 5660 8058
 
 
Martin Aidnik
ekspositsioonimeister
E-post: martin.aidnik@ahhaa.ee
Tel: 745 6777 
Kert Vellner
ekspositsioonimeister
E-post: kert.vellner@ahhaa.ee
Tel: 745 6777 
Rando Saar
ekspositsioonimeister
E-post: rando.saar@ahhaa.ee
Tel: 745 6777 
   
Marko Visse
eluslooduse spetsialist 
E-post: marko.visse@ahhaa.ee
  
   
 HALDUS- JA HANKEOSAKONDIT 


Ragnar Pähn
Haldusjuht
E-post: ragnar.pahn@ahhaa.ee
Mob: 5656 3567
Janno Rootalu
IT spetsialist
E-post:
janno.rootalu @ahhaa.ee
Mob: 508 3072
 

KLIENDIKOGEMUSOSAKOND

NB! Giidide e-posti aadressid esinevad kujul
eesnimi.perekonnanimi@ahhaa.ee

Elina Raudsepp 
kliendikogemusjuht
Mob: 5915 1598
E-post: elina.raudsepp@ahhaa.ee
Kaimo Kukk
giid-kassapidaja, vabatahtlike koordinaator
Ellen Lill
giid-kassapidaja
Hannabel Aria  Reelika Harlašov  Rando Hinn 

Ronja Juurma David-Sandro Dzidzadze
Laurina Šinkejeva 
Mariliis Malahhov Kaarel Laar Anna Tonevitskaja
Galina Maslova Alli Talismaa
Albina Anossova


Katharina Metzger
ERASMUS+ vabatahtlik
  
 
Gerda Gerharde
(lapsehoolduspuhkusel)
Julia Pintšuk
(lapsehoolduspuhkusel)
Oskar Põdramägi
robotgiid  


 
TEADUSPOOD e-post: teaduspood@ahhaa.ee
tel: 745 6789


Kadri Köhler
juhataja
E-post: kadri.kohler@ahhaa.ee
Tel: 5556 8791
Marleen-Heleen Puhke
Turundus- ja e-poe koordinaator
E-post: marleen-heleen.puhke@ahhaa.ee
Kristina Savostkin
E-poe koordinaator
E-post: kristina.savostkin@ahhaa.ee
Olga Beljajeva
Karolin Viilukas Kärt Soieva