Gruppidele


TÄHELEPANU!


3. - 22. veebruarini on AHHAA näitusesaalid külastajatele avatud, toimuvad planetaariumietendused, töötoad ja teadusteatrid. AHHAA teaduspood tegutseb sel ajal Tasku keskuse 2. korrusel, samuti on osaliselt suletud keskuse garderoobiala. Sel perioodil on keskusepiletid (v.a. planetaariumipiletid) ja sünnipäevapaketid 25% soodsamad.

Alates 23. veebruarist on AHHAA täielikult avatud
Gruppidele mõeldud soodsam piletihind kehtib ainult broneeritud gruppidele ning broneerida tuleb vähemalt 7 päeva enne soovitud külastusaega. Soodustus ei kehti planetaariumi- ja lennusimulaatoripiletitele (ega gruppide poolt tellitud töötubadele või teadusteatri etendustele.

Broneerimine: 515 6766 või tellimus@ahhaa.ee

Grupisoodustus hakkab kehtima alates 12 inimesest ning ainult broneeritud tellimustele. Gruppidele pakume lühikese sissejuhatuse giidi poolt, lisaks soovitame broneerida kohad planetaariumietendusele ning töötuppa (kliki eeltoodud linkidele, et planetaariumi ja töötubade programmi kohta täpsemalt lugeada). Planetaarium mahutab korraga kuni 25 inimest ning etendus kestab 25 minutit. Töötuppa mahub korraga 10-35 osalejat (sõltuvalt töötoast), töötuba kestab 30-45 minutit. Osalejate miinimumarv töötoas on 10 inimest.

Broneerimine

Et teaksime teie tulekuks valmis olla, siis palume grupikülastuse broneerida vähemalt seitse päeva ette ning koolivaheaegade-eelsel ajal isegi kuu aega varem. Juhime tähelepanu sellele, et kui grupp hilineb üle 15 minuti, siis ei pruugi nad enam kokkulepitud giidiekskursiooni saada.

Palume kindlasti tutvuda ka gruppidele kehtivate reeglitega.

Kui soovite oma broneeringu tühistada, siis palume seda teha vähemalt 7 päeva enne külastust.

Lisainfo ja broneerimine
Administraator vastab teile tööpäeviti kell 9-17.
tel: 515 6766 
e-post: tellimus@ahhaa.ee

NB! Broneeringu esitamine ei ole tellimuse kinnitamine! Meie administraator vastab broneerimissoovile ning kas kinnitab selle või pakub lahendusi sobivate alternatiivide leidmiseks, kui valitud ajal ei ole võimalik teie gruppi vastu võtta.

Maksmine

Grupikülastuse eest on võimalik tasuda kahel viisil:

  • Kohapeal sularahas või kaardigaNB! Sujuvama ja kiirema piletimüügi huvides palume piletiraha grupiliikmetelt enne keskusesse jõudmist kokku koguda ning tasuda terve grupi eest korraga.
  • Pärast külastust arvega – sel juhul tuleb külastuspäeval kindlasti kaasa võtta garantiikiri (maksja andmetega, allkirjastatud) ning anda see keskuse kassasse.

NB!
Grupihinnad kehtivad ainult ettetellitud gruppidele ja koos makstes.

Toitlustus


Keskuse II korrusel asub kohvik-restoran Newton, kus on loodud soodsad lõunamenüüd spetsiaalselt kooligruppidele.

Lisainfo ja broneerimine:

NB! Toitlustus tuleb broneerida vähemalt 2 tööpäeva enne külastust

Kadi Lepik 
E-R 9.00 - 17.00
Tel. 5666 8532
E-post:  kadi@toiduproff.ee

Lisainfo

  • Keskuse fuajees asuvad lukustatavad hoiukapid, mille kasutamiseks on tarvis 1 € münti (kapp tagastab mündi pärast kapi kasutamise lõpetamist).
  • Parkimine AHHAA keskuse ees asuvas bussiparklas on koolibussidele 3 tundi tasuta. Tasuta parkimiseks tuleb kassast küsida parkimiskaart. Täiendav info parkimise kohta asub siin.

Lisasoodustused gruppidele

Aura keskuses
  • Sama päeva AHHAA käepaelaga on Aura veekeskuse veepargi või terviseklubi pilet 20% soodsam
    NB! AHHAA keskust külastanud gruppidel palume soodustuse saamiseks külastada ka Aura keskust ühise grupina ning võimalusel oma külastusest ette teatada (telefonil 730 0280). Grupid saavad Auras viibida kolm tundi.
  • Samal päeval Aura pileti ostnud kliendile on AHHAA külastus (välja arvatud planetaariumi- ja simulaatoripiletid) 20% soodsam.